Haberler

HaberlerTRAC Şubelerinden HaberlerTA1E   
TA1E

TRAC GENEL BAŞKANIMIZ TA1E AZİZ ŞASA'NIN GEZİSİ 

  

   TRAC Genel Başkanımız TA1E Aziz ŞASA TB2NII Efe ÖZÇAĞLAR ile birlikte 22.01.2010 günü Havayolu ile Trabzona geldiler. Rize Valimizin TRAC Rize Şubesine yapmış olduğu katkılardan dolayı kendisine plaket verilmek üzere, Havalimanı'nda Trabzon Şubesinden TA7OM, TA7N, TA7P tarafından karşıladıktan sonra Rize'ye harekat edildi. TRAC Rize Şubesi ziyaret edildi. Şubede yapılan çalışmalar ve çeşitli konularda yapılan istişarelerden sonra randevu saati olan 16:00 da Rize Valiliğine geçildi. Çok hoş bir sohbet ortamından sonra Genel Başkanımız TRAC adına hazırlanan Plaketi Rize Valimize takdim ettiler.

     Törenden sonra tekrar TA9KA Trac Rize Şube merkezine dönüldü. Uzun bir sohbet ve istişareden sonra geç vakitte Trabzona geri dönüldü, TA7KA TRAC Trabzon Şubesinde bir süre oturduktan sonra Cumartesi günü daha önce planlandığı üzere ziyaret edilecek olan TRAC Artvin Şubesine yapılacak yolculuk için istirahate geçildi.

     Sabah 07:00 da Artvin'e doğru haraket edildi. Yaklaşık 3-4 saatlik yolculuktan sonra  Artvin'de TRAC Artvin Şubesi Üyeleri tarafından karşılandık. Kalıcı yerlerini yeni oluşturan TRAC Artvin Şubesinin üstün gayreti her şubeye örnek olacak şekilde olduğunu görmemek mümkün değil. TRAC Trabzon Şubesinin kullandığı konteyner tipi yapının eşinin Trabzon'dan alındıktan sonra Artvine olan yolculuğu kelimelere sığmayacak kadar maceralı olması yanında Artvin'in sarp il merkezinde kalıcı yerine çıkışı hiçte kolay olmamıştı. Yerine konulan konteynıra yapılan çevre düzenlemesini tırnakları ile yapan Şube Başkanı ve üyelerinin çalışmalarını http://tracartvin.com/ websitesinden görebilirsiniz.

     TRAC Trabzon Şubesi tarafından götürülen HF Cihaz ve antenlerinin Şubeye kurulup Artvin Dağlarında Kısadalga seslerinin çınlaması oldukça etkileyici ve duygulu anlar yaşanmasına vesile olmuştur.

      TRAC Artin Şubesine Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

      Gece geç saatlerde Trabzona tekrar geri dönüldü. 24.01.2010 Pazar günü TA7KA TRAC Trabzon Şubesinde günboyu üyeler ile birlikte olan Genel Başkanımız Rahmetli TA7A Sedat MELEK'in kabrinin ziyaretinden sonra uçak saatine kadar TA7KA  da QSO lar yapmıştır.

      TRAC Trabzon Şubesi 
Gönderen Yönetim, Salı, 26 Ocak 2010 07:53, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Bu safya 0.01197 saniyede 16 sorguyla oluşturuldu Design:TRAC TRABZON