Haberler

HaberlerTRAC Şubelerinden Haberler   
.

TB6AO A.Ateş ÇAKIROĞLU (S.K) Vefaat etmiştir.

 

    TRAC Samsun Şubesi Saymanı TB6AO A. Ateş ÇAKIROĞLU geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı hastahanede vefaat etmiştir. Cenazesi 08 Ekim 2011 günü Samsun Pelitköy Camiinde kılınacak namaz sonrasında toprağa verilecektir.

    Kendisine Allahtan rahmet, kederli ailesine sabır diliyoruz. TRAC Samsun Şubesinin, TRAC ve  Amatör Camianın başı sağ olsun.

...


Gönderen TA7OM, Perşembe, 06 Ekim 2011 19:50, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TA1E

TRAC GENEL BAŞKANIMIZ TA1E AZİZ ŞASA'NIN GEZİSİ 

  

   TRAC Genel Başkanımız TA1E Aziz ŞASA TB2NII Efe ÖZÇAĞLAR ile birlikte 22.01.2010 günü Havayolu ile Trabzona geldiler. Rize Valimizin TRAC Rize Şubesine yapmış olduğu katkılardan dolayı kendisine plaket verilmek üzere, Havalimanı'nda Trabzon Şubesinden TA7OM, TA7N, TA7P tarafından karşıladıktan sonra Rize'ye harekat edildi. TRAC Rize Şubesi ziyaret edildi. Şubede yapılan çalışmalar ve çeşitli konularda yapılan istişarelerden sonra randevu saati olan 16:00 da Rize Valiliğine geçildi. Çok hoş bir sohbet ortamından sonra Genel Başkanımız TRAC adına hazırlanan Plaketi Rize Valimize takdim ettiler.

     Törenden sonra tekrar TA9KA Trac Rize Şube merkezine dönüldü. Uzun bir sohbet ve istişareden sonra geç vakitte Trabzona geri dönüldü, TA7KA TRAC Trabzon Şubesinde bir süre oturduktan sonra Cumartesi günü daha önce planlandığı üzere ziyaret edilecek olan TRAC Artvin Şubesine yapılacak yolculuk için istirahate geçildi.

     Sabah 07:00 da Artvin'e doğru haraket edildi. Yaklaşık 3-4 saatlik yolculuktan sonra  Artvin'de TRAC Artvin Şubesi Üyeleri tarafından karşılandık. Kalıcı yerlerini yeni oluşturan TRAC Artvin Şubesinin üstün gayreti her şubeye örnek olacak şekilde olduğunu görmemek mümkün değil. TRAC Trabzon Şubesinin kullandığı konteyner tipi yapının eşinin Trabzon'dan alındıktan sonra Artvine olan yolculuğu kelimelere sığmayacak kadar maceralı olması yanında Artvin'in sarp il merkezinde kalıcı yerine çıkışı hiçte kolay olmamıştı. Yerine konulan konteynıra yapılan çevre düzenlemesini tırnakları ile yapan Şube Başkanı ve üyelerinin çalışmalarını http://tracartvin.com/ websitesinden görebilirsiniz.

     TRAC Trabzon Şubesi tarafından götürülen HF Cihaz ve antenlerinin Şubeye kurulup Artvin Dağlarında Kısadalga seslerinin çınlaması oldukça etkileyici ve duygulu anlar yaşanmasına vesile olmuştur.

      TRAC Artin Şubesine Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

      Gece geç saatlerde Trabzona tekrar geri dönüldü. 24.01.2010 Pazar günü TA7KA TRAC Trabzon Şubesinde günboyu üyeler ile birlikte olan Genel Başkanımız Rahmetli TA7A Sedat MELEK'in kabrinin ziyaretinden sonra uçak saatine kadar TA7KA  da QSO lar yapmıştır.

      TRAC Trabzon Şubesi 

...


Gönderen Yönetim, Salı, 26 Ocak 2010 07:53, Yorumlar(0), Hepsini Oku
ULAŞTIMA BAKANIMIZDAN SELAM VAR!

TRAC Ordu Şubesi Yönetim Kurulu üyesi  ve Çay TV Ordu muhabiri TB7CNT, Orduya bir dizi açılış için gelen sayın Ulaştırma bakanımız ile ayak üstü görüştü..

TELSİZ RADYO AMATÖRLERİNE BAKAN YILDIRIM SELAM GÖNDERDİ

Valilikte basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Yıldırıma Karadeniz Bayrak Gazetesi  ,Çay tv Ordu Temsilcisi aynı zamanda (TRAC) Telsiz Radyo Amatörleri Cemiyeti Yönetim kurulu üyesi olan Ahmet Bayrak Bakan yıldırıma bizler Telsiz Radyo Amatörleri olarak yurt içi ve yurt dışında mandala bastığımız anda her türlü afet durumunda aynı anda haberleşebiliyoruz tüm amatörler adına Orduya hoşgeldiniz dedi.Eski Ulaştırma Bakanı Rahmetli Veysel ATASOY'unda  TA2BR çağrı işaretli Telsiz Radyo Amatörü olduğunu belirterek amatörlerin çalışmalarına dikkat çekti.Bakan Yıldırım İse yurt içi ve yurt dışında bulunan tüm Amatörlere selamlarımı iletin hepinizi tebrik ediyorum çalışmalarınızda başarılar diliyorum dedi.Bizlerde Karadeniz bayrak gazetesi ve Çay tv olarak Bakanımız Binali Yıldırıma göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı tüm Telsiz Radyo Amatörleri adına teşekkür ediyoruz.
Bakan Yıldırım Ordu’da yaptığı açılış ve ziyaret sonu Giresun Espiye İlçesindeki geçerek PTT Bank Şubesinin açılışını yaptı.
...


Gönderen TA7OM, Pazar, 13 Ocak 2008 05:00, Yorumlar(0), Hepsini Oku
Trac Ordu Şubesi Genel Kurulu

 

TRAC ORDU ŞUBESİ GENEL KURULU

09/12/2007 Tarihinde Trac Ordu Şubesinin Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Başkan; Mustafa Çaltepe;TB7COV

Başkan Yardımcılığına; Abdulkerim Güneş; TA7OE

Muhasip; Sedat Keskin; TA7OA

Sekreterliğe; Bagi Musabaşoğlu ; TA7OY

Üye , Ahmet Bayrak ; TB7CNT

Denetim kuruluna; Metin Birsen ,Aydın Özdemir, Sezgin Akçay

TRAC Ordu Şubesi

...


Gönderen TA7OM, Çarşamba, 05 Aralık 2007 06:47, Yorumlar(0), Hepsini Oku
TRAC Ordu Şubesinin İftar Yemeği Daveti

   TRAC Ordu Şubesi Tarafından 06.10.2007 Cumartesi günü akşamı Ordu da İftar yemeği verilecektir. Yemeğe tüm Amatör Telsizci arkadaşlar davetlidir. Yemekten sonra bölgede yapılan işler, sorunlar ve yapılması gerekenler hakkında bir panel düzenlenecektir.

   Katılacak olanlar Ordu Şube Başkanı Mustafa ÇALTEPE ile 0 536 5451645 numaralı telefonla irtibata geçmeleri önemle rica olunur. Katılacaklarını bildiren Şubeler; Trabzon Şubesi, Gresun Şubesi ve Samsun Şubesi.

TRAC Ordu Şubesi
...


Gönderen TA7OM, Pazar, 30 Eylül 2007 22:22, Yorumlar(0), Hepsini Oku


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Bu safya 0.01068 saniyede 21 sorguyla oluşturuldu Design:TRAC TRABZON